Close nav
close
Yavru Köpegimize Sicak bir Yuva Ariyoruz
Yavru Köpegimize Sicak bir Yuva ...
Ücretsiz Sahiplendirme TL
ilan detay
Rottweiler
Rottweiler
ÜCRETSİZ
ilan detay
ROTTWEİLER

Rottweiler Cinsi
Sosyalleştirme prosedürü tamamlandıktan ardından çocuklar için iyi tek oyun dostu olabilirler ve hayvanlarla, kedilerle iyi geçinirler. Fakat tabi onlarla olan geçmiş yaşantıları da köpeğin davranışlarını etkiler. Kulakları üçgen, kafası işe geniştir. Kuyrukları kesilir ve kuyruuk omurlarından birkaç tanesi bırakılır. Isırığının şiddeti ‘NationalGeographic’ doğrulusunda ölçülmüş ve gezegenin en kuvvetli ısıran köpeği olarak bilinirler. Mukavemetli ve kuvvetli köpek cinsleridir.
Rottweiler Eğitimi
Dominant yapıları eğitimlerinin sakin, sık ve sıkı olmalıdır. Öğrenmeye hevesli olmaları eşliğinde itaat eğitimi mutlaka olmalıdır. Birçok tür sportif aktiviteye ahenk sağlamasının belki de en ehemmiyetli nedeni akıllı olmasıdır.
Rottweiler Bakımı
Çok çok tüy bakımı gerektiren ırklar değillerdir. Rottie’lerin tüyleri kauçuk eldivenle temizlenmelidir. Kulakları temiz tutulmalıdır ve ayak tırnakları kısa olmalıdır. Soğuk havadan hoşlanırlar fakat sığınacak tek yer de temin edilmelidir. Sosyalleştirme sık olmalıdır. Horlama ve aşırı yeme davranışı gösterebilirler. 10-12 sene arasında hayatları vardır. Tek seferde 12 yada daha çok yavruları olur.