Close nav
close
GÜVENLİ (Kurumsal) ÜYELİK SİSTEMİ


- Satıcılar için güvenli üyelik sistemi ?

• evcililan.com ‘a kayıt olan Petshop & Üretici Çiftlik sahipleri hesabım kısmından , vergi mükellefi oldukları fotoğrafı ve firma bilgilerini doldurarak gönderir ve  evcililan.com yetkili birim tarafından değerlendirmeye alınır .

evcililan.com’un yetkili birim’in gerekli değerlendirmesi ve gerçekliği onaylandıktan sonra GÜVENLİ ÜYE rozeti kullanıcıya sağlanır.

• Kullanıcı GÜVENLİ ÜYE rozetine sahip olduktan sonra evcililan.com üzerinden vereceği her ilan için kullanıcılara Petshop & Üretici Çiftlik sahibi olduğunu GÜVENLİ ÜYE rozeti ile göstermektedir .

• GÜVENLİ ÜYE rozeti sahibi kullanıcıların satışları’nın %100 oranında artış sağlamış olduğu evcililan.com’un gerçek verileriyle hesaplanmıştır.


- Alıcılar için güvenli üyelik sistemi ?

• Evcilhayvan arayan kullanıcılarımız için öncesinde yaşanan dolandırıcılık ve mağduriyet durumlarını minimum seviyeye indirmek amaçlı evcililan.com olarak bir uygulama başlattık.

• %100 kullanıcı dostu olan evcililan.com , Petshop  & Üretici Çiftlik sahiplerinin vergi mükellefi onayı ve gerekli bilgilerini kontrolleri yaptıktan sonra evcililan.com veritabanında saklamaktadır.

• evcililan.com’da bulunan GÜVENLİ ÜYE rozeti sahibi ilanlara özellikle dikkat etmeli ve yapılan alışverişlerde GÜVENLİ ÜYE rozeti bulunan üyeleri tercih etmelidir .

UYARI !

evcililan.com  Türkiye’nin En Büyük Evcil Hayvan İlan Sitesi , olarak kullanıcıların dolandırılma ve mağduriyet yaşamaması ve bir nevi ilanların asıllığını ölçme amaçlı başlattığı bu uygulamada yaşanan herhangi bir  olumsuzluk durumunda sorumluluk sahibi değildir.