Close nav
close
AMERİCAN BULLY

American Bully cinsi köpek satın almak istiyorsanız satılık American Bully  köpek ilanlarını, ücretsiz sahiplenebileceğiniz American Bully köpeklerini  ve American Bully köpek fiyatlarını bu kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Özellikle Amerika'da sahiplenme oranı sürekli artan American Bully'ler nerden ne zaman nasıl çıktılar ? 1990-1995 seneleri American staffordshire terrier ve American pitbull terrier cinsleri üzerinden ortaya çıkarılan bir ırktır. Son dönemlerde ülkemizde de büyük bir oranda talep görmeye başlamıştır.

Görüntüleri amstafflara göre daha narin olsa da sert bir görüntüsü vardır. Ancak görüntüleri sizi yanıltmasın. American Bully cinsi görüntüsünün aksine oldukça iyi huylu diğer hayvanlarla iyi geçinen,insanlara ve çocuklara karşı sevecen bir karaktere sahiptir.Üretilme amaçlarıda aslında bu özellikleridir. American stafflara göre daha az egzersiz isteyen bir ırktır. Kilolu olması,bacaklarının kısa,beden yapısı her ne kadar adaleli gözüksede ebadının minik XL Hariç ve tüylerinin kısa olması American Bully ırkını konutta bakmaya uygun kılıyor.Şu biçimde düşünebiliriz; bir köpek istiyorsunuz adaleli,minik ve kısa tüylü olsun başka bir deyişle konutta bakılabilirliği basit olsun.Eğer bi french bulldog yada ingiliz bulldog gibi bir köpek seçimi etmeyecekseniz. 
American Bully sahiplenmeyi de seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.