Close nav
close
Beagle yavru erkek kopek
Beagle yavru erkek kopek
Ücretsiz Sahiplendirme
ilan detay
BEAGLE IRK GARANTİLİ YAVRULAR
BEAGLE IRK GARANTİLİ YAVRULAR
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
A KALİTE BEAGLE BEBEKLERİMİZ
A KALİTE BEAGLE BEBEKLERİMİZ
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Antalya Beagle Yavruları JokerPetShop'da
Antalya Beagle Yavruları JokerPe...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
BEAGLE
Beagle Cinsi
Eğer farklı pet veyahut köpekle yaşayacaksa genç yaşta sosyalleştirilmeliler. Yabancılara bulunduğu gibi köpeklere ve çocuklara dost canlısı olurlar. İnsanlarla ve hayvanlarla iyi dostluk kurar; bilhassa başka av köpekleriyle. Genellikle neşeli tek durumları bulunmaktadır ve kuyrukları neşe ile sallanır. Av köpeklerinin omuzları 33-41 cm civarındadır ve 9-11 kg arası ağırlıkları vardır. Kare ağızları, yuvarlak kulakları, hafif kıvrımlı tatlı kuyrukları ve yuvarlak ayakları vardır.
Beagle Eğitimi
Bağımsız tek yapıları olmalarına karşın ev yaşamına makul hayvanlardır. Doğaları gereği inatçılardır ve itaat derslerinde henüz iyi öğrenirler. Eğitildiklerinde makul davranmaya istekli olurlar ve neşeli etmek isterler. Fakat kimi muziplikleri olabilir.
Beagle Bakımı
Her hafta fırçalanmalı ve kulakları derli toplu temizlenmelidir. Islak tek bez parçası ile silinmelidir. Genellikle defa sıhhatli olmakla beraber kalça displezyası yada omurlar konusunda meseleleri olabilir. 12-15 sene arasında hayatları gerçekleşir ve 3-14 yavru tek seferde doğar.