Close nav
close
SON EKLENEN İLANLAR
Su Kaplumbağası
Su Kaplumbağası
Ücretsiz Sahiplendirme
ilan detay
Sürüngen

Sürüngen İlanları Hakkında Tüm Merak Edilenler

Evcililan.com, sürüngen evcil hayvanların sahiplendirilmesini amaçlayan ve uluslararası hayvan hakları internet yayın kurallarına uygun yayın politikası izleyen bir web sitesidir. Tüm hayvan severler herhangi bir ücret ödemeden üye olmaktadır. Belirli kurallar çerçevesinde evcililan.com adresinde hayvan severler ilanlarını yayınlamaktadır.

Evcililan.com özellikle sürüngen evcil hayvanların güvenilir ve konforlu ortamlarda sahiplendirilmesini amaçlamaktadır. Bireysel hayvan severler ile yetki ve ruhsat belgelerine sahip olan işletmeler tarafından uygun ücretler karşılığında evcil hayvanlar sahiplendirilmektedir.

Hayvan severlerin sürüngen ilanları ile ilgili dolandırıcılık gibi olumsuz durumlarla karşılaşmaması amacıyla bireysel ilan verilirken  www.evcililan.com sitesinde ayrıntılı olarak açıklanmış olan ilan paketlerinden birini satın alınmaktadır. Aynı şekilde yetki ve ruhsat belgesine sahip olan profesyonel işletmeler de bu bahsedilen ilan paketlerinden birini almak zorundadır. Bu şekilde hayvan severlere evcililan.com sitesinden güvenli bir platform hizmeti sunulmaktadır. Evcililan.com hayvan severlere güncel sürüngen hayvan ilanlarına ulaşma imkânı da sunmaktadır. 

Son zamanlarda evlerde beslenmeye başlanan evcil hayvanlar listesine sürüngen çeşitleri de dâhil olmaktadır. Birçok hayvan türü seçeneği sunan evcililan.com sürüngen ilanları da hizmet verilen hayvan türleri arasında ki yerini almaktadır. Evcililan sürüngen ilan seçenekleri arasında bearded dragon, leopard gecko, iguana, su kurbağası, solucan bulunmaktadır. Evcil hayvan sahiplenmek isteyen hayvan severler bu seçeneklerden isteklerine göre tercihlerde bulunabilirler.

Sürüngen çeşitlerinin evde beslemenin ve bakımının zor olduğu bilinmektedir. Buna rağmen hayvan severler, sürüngen çeşitlerine konforlu ve sağlıklı bir ortam sunmak istemektedirler. Sürüngen hayvan türlerine uygun yaşam alanı sunmak gerekmektedir. Bu nedenle hayvan severlerin özenli ve dikkatli olmaları gerekmektedir.

Hayvan severler evcil sürüngen hayvan çeşitlerinden birini sahiplenmek istediklerinde öncelikle evcil hayvanlara uygun yaşam alanı oluşturmalıdırlar. Evcil sürüngen hayvanların yaşam alanlarında nem ve ısı önemli bir yere sahiptir. Hayvan severler, evcil sürüngen hayvanların yaşam alanı olan teraryum ısısına dikkat etmelidirler. Evcil sürüngen hayvan türlerinin, teraryum içinde rahat hareket edebilmesi için teraryum kumu olmalıdır. Ayrıca hayvan severlerin evcil sürüngen hayvanlarının bakımı için bakım solüsyonları kullanmaları gerekmektedir. Sürüngen hayvanların kabuklarının gelişimi için yeterli C ve D vitaminlerini de almaları gerekmektedir.
Evcililan.com ilanlarında hayvan türüne ait cinsiyet, ağırlık, barınma, beslenme özellikleri gibi bilgiler de yer almaktadır. Hayvan severler diledikleri özelliklere sahip olan sürüngen çeşitlerinden istediklerini sahiplenebilirler.

Evciilan.com sürüngen hayvan sahiplenmek isteyen hayvan severlere şehirlerarası teslimat imkânı da sunmaktadır. Hayvan severler dilerlerse sahiplendikleri hayvanları elden de teslim alabilmektedirler.

Evcililan.com sahiplendirme amacı ile yayınlanan ilanlara ait haritada konum bilgisi de verilmektedir. Şehir ve ilçe bilgilerinin yanı sıra teslimat adresi de belirtilmektedir.  Ayrıca ilan veren kişinin, kişini adı ve soyadı, cep telefon numarası hayvan severler ile paylaşılmaktadır. Daha önce hayvan sahiplendirmiş kişiler ile ilgili yorumlar da görüntülenmektedir. Dilerseniz sizler de ilan veren kişi ile ilgili yorum yaparak diğer hayvan severlere fikir verebilirsiniz.