Close nav
close
SON EKLENEN İLANLAR
☀️ NAPOLİTAN MASTİFF ☀️ ÖZEL SİPARİŞ
☀️ NAPOLİTAN MASTİFF ☀️ ÖZEL SİP...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
NAPOLİTEN MASTİFF

Napoliten Mastiff Cinsi
Genel manada çocuklarla iyi geçinir (sosyalleşme tamamlanmışsa) fakat iriliğinden kaynaklı ufak çocukların yanısıra muayene altında tutulmalıdır. Ev hayvanlarıyla, köpeklerle defa iyi anlaşır fakat yavruyken sosyalleştirilmesi gerekir. Devasa, sarkık, kırışık deri ile kaplanmış ve kırışıklık sebebinden nerdeyse görünmeyen gözleri vardır. Bariz tek stopu vardır. Bu kırışıklıklar tüm bedeni sarar. Ayakları yuvarlak, sırtı düz, yüksek duruşlu kuyruğu vardır.
Napoliten Mastiff Eğitimi
Anlayışlı, hürmetli tek yaklaşımda bulunulması lüzumlenen köpek cinslerinden biridir. Sahibin otoritesi defa ehemmiyetlidir Yavruyken itaat eğitimi verilmesi gereklidir. Öğrenmeye meraklıdır fakat öğrendiği numaraları programlamayı mantıksız buluş için inşa etmeyi reddedebilir.
Napoliten Mastiff Bakımı
Yüzündeki ve vücudundaki kıvrımların iyi hijyenik hale getirilmesi gerekir. Defa çok bakım gerektirmeyen tek türdür. Tüy dökme zamanına gelindiğinde kauçuk fırça ile taranmalı ve böylece ölü tüyler temizlenmelidir. Yattığı yerin yumuşak olması gerekir.taranmaya gereksinim duyarlar.