Close nav
close
SON EKLENEN İLANLAR
20 Temmuz öğleden sonra İzmir güzelbahçede Yavru Kanada kurdumuz kayboldu.
20 Temmuz öğleden sonra İzmir gü...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Canım kuşum Ballı Kayıp
Canım kuşum Ballı Kayıp
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Köpegim dost kayıp
Köpegim dost kayıp
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Kayıp Evcil Hayvan

Kayıp Evcil Hayvan İlanları Hakkında Tüm Merak Edilenler

Evcililan.com hayvan severlerin özellikle kayıp evcil hayvanlarını bulmalarını amaçlayan bir web sitesidir. Kayıp evcil hayvanlarını bulmak isteyen hayvan severler herhangi bir ücret ödemeden evcililan.com sitesine üye olabilirler. Evcililan.com tüm hayvan severlerin belirli kurallar çerçevesinde ilanlarını yayınlayabileceği bir web sitesi olarak ön plana çıkmaktadır. Hayvan severler www.evcililan.com web sitesi üzerinden evcililan kayıp evcil hayvan ilanları menüsüne giriş yaparak kayıp evcil hayvanlarını arayabilmektedirler.

Hayvan severlerin kayıp evcil hayvan ilanları ile ilgili çeşitli olumsuz durumlarla karşılaşmaması için hayvan sever ilan verirken ilan paketlerinden birini satın almalıdır. Evcililan.com sitesi kayıp evcil hayvanlarını arayan hayvan severlere yaygın kullanım ağı çerçevesinde arama genişliğini artırma imkânı sunmaktadır. Evcililan.com hayvan severlere güncel kayıp evcil hayvan ilanlarına ulaşma imkânı da sunmaktadır. 

Evciilan.com sitesi hayvan severlere kayıp evcil hayvanlarını bulmalarını kolaylaştıracak birçok özelliği arama seçeneklerinde sunmaktadır. İlanlarda hayvan severler kayıp evcil hayvanlarına ait ayırt edici özellikleriyle aratabilmektedir. Kayıp evcil hayvan arama ilanları kedi, köpek, kuş, kemirgen ve sürüngen hayvan türlerinden oluşmaktadır.
Evcil hayvanını kaybeden hayvan severler, öncelikle evlerinin her bölümü detaylı olarak kontrol etmelidir. Bu süreçte hayvan severlerin panik olmamaları ve evcil hayvanını sakince çevrede aramaları gerekmektedir. Evin yaklaşık beş yüz metrelik çevresi kontrol edilmelidir.

Özellikle evcil kedi ve köpek türlerinin kayıp oldukları düşünüldüğü anlarda sahiplerinin ev çevresinde bulunma ihtimali yüksektir. Hayvan severler kayıp evcil hayvanlarını aradıkları sırada çevredeki kişilerden yardım almaları doğru bir yöntemdir. Kaybolan evcil hayvanların koku hassasiyeti oldukça yüksek olduğu için evcil hayvanın sevdiği mamasını kullanarak arama yapmak da doğru olan yöntemler arasında yer almaktadır. Yapılan tüm arama çalışmalarına rağmen arama çalışmaları olumsuz sonuçlandığında hayvan severler evciilan.com üzerinden kayıp evcil hayvanları için ilan vermeleri mümkündür.

Hayvan severler, yaşadıkları bölgedeki hayvan kayıt sistemini kullanarak veterinerlere giden evcil hayvan bilgilerine ulaşabilmektedirler. Ayrıca hayvan severlerin bulduğu kayıp evcil hayvan türü kedi ya da köpek ise Ev Hayvanı Kayıt Sistemi üzerinden ırkı, türü, hayvan sahibinin adı, hayvan sahibinin iletişim bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Evcililan kayıp evcil hayvan ilanları menüsünden güncel kaybolan evcil hayvanlar listesi görüntülenebilmektedir. Ayrıca kayıp evcil hayvan bulan hayvan severler evcililan.com üzerinden ilan vererek kısa sürede evcil hayvanın sahibine ulaşmasını sağlayabilmektedirler.

İlanlarda; hayvan türüne ait cins, cinsiyet, ağırlık gibi fiziksel özelliklerine ait bilgiler de yer almaktadır. Hayvan severler, evcil hayvanlarına ait fiziksel özellikleri site üzerinden aratarak bulabilmektedirler.

Evciilan.com kayıp evcil hayvanlarını site sayesinde bulan hayvan severlere hayvan dostlarını şehirlerarası teslimat yoluyla sahiplerine kavuşturma imkânı sunmaktadır. Kayıp evcil hayvan ilanı veren kişinin, kişini adı ve soyadı, cep telefon numarası hayvan severler ile evcililan.com sitesinde paylaşılmaktadır.