Close nav
close
SON EKLENEN İLANLAR
TICA SECERELİ BENGAL
TICA SECERELİ BENGAL
Eş Arama
ilan detay
Full Şecereli Oğlumuz Arese Gelin Arıyoruz
Full Şecereli Oğlumuz Arese Geli...
Eş Arama
ilan detay
British shorthair kızıma damat arıyorum
British shorthair kızıma damat a...
Eş Arama
ilan detay
Scrli saf kan Yorkshire terrier Herkül
Scrli saf kan Yorkshire terrier ...
Eş Arama
ilan detay
Safkan secereli Maine Coon dişi
Safkan secereli Maine Coon dişi
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Gofret oglumuza bir hanımefendi arıyoruz
Gofret oglumuza bir hanımefendi ...
Eş Arama
ilan detay
Eş Arıyorum Jül. Caesar
Eş Arıyorum Jül. Caesar
Eş Arama
ilan detay
Dişi muhabbet kuşu eş aramasi
Dişi muhabbet kuşu eş aramasi
Eş Arama
ilan detay
Oğlumuza eş arıyoruz
Oğlumuza eş arıyoruz
Eş Arama
ilan detay
GoldenBritish longhair oğlumuza eş arıyoruz.
GoldenBritish longhair oğlumuza ...
Eş Arama
ilan detay
Oğlumuz Vegas'a dişi eş arıyoruz.
Oğlumuz Vegas'a dişi eş arıyoruz...
Eş Arama
ilan detay
İran chinchilla oğlumuza eş arıyoruz
İran chinchilla oğlumuza eş arıy...
Eş Arama
ilan detay
1.5 Yaşında kızımıza eş arıyoruz
1.5 Yaşında kızımıza eş arıyoruz...
Eş Arama
ilan detay
British shorthair oğlumuza eş ariyorum
British shorthair oğlumuza eş ar...
Eş Arama
ilan detay
Eş Arama

Evcil Hayvan Eş Arama İlanları Hakkında Tüm Merak Edilenler

Evciilan.com hayvan severlerin evcil hayvanlarına eş arayıp bulmalarını amaçlayan bir web sitesidir. Evcil hayvanlarına eş arayan hayvan severler ücretsiz olarak evcililan.com sitesine üye olmaktadır. Evcililan.com tüm hayvan severlerin hayvan arama, kayıp hayvan ilanları, eş arama gibi konularda ilanlarını yayınlayabileceği bir web sitesi olarak ön plana çıkmaktadır.

Hayvan severler www.evcililan.com internet sayfası üzerinden evcililan hayvan eş arama ilanı menüsünü kullanarak evcil hayvanlarına eş arayabilmektedirler. Evcililan.com sitesinde hayvan severler ile yetki belgelerine sahip olan işletmeler tarafından uygun ücretler karşılığında evcil hayvanlara eş bulunmaktadır.

Hayvan severlerin hayvan eş arama ilanları ile ilgili dolandırıcılık gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmaması amacıyla herhangi bir kişi bireysel ilan verirken evcililan.com sitesi içerisinde yer alan paketlerinden birini satın almalıdır. Oluşturulan arama seçenekleriyle hayvan severlere güvenli ve kaliteli platform kullanım imkânı sunulmaktadır. Evcililan.com hayvan severlere güncel evcil hayvan eş arama ilanlarına ulaşma imkânı da sunmaktadır. 

Evciilan.com hayvan severlere evcil hayvanlarının üremelerini sağlayacak birçok cins hayvan türüyle istenilen eşleşmeyi yakalama fırsatı sunmaktadır. Hayvan severler ilanları takip ederek evcil hayvanlarına eş arayabilmektedirler. Evcil hayvan eş arama ilanları hayvan severler tarafından kedi, köpek, kuş, kemirgen sürüngen hayvan türleri başta olmak üzere çok çeşitli hayvan türleri için kullanılmaktadır. İlanlarda eş aranılan hayvanın özelliklerine uygun evcil hayvanın bulunması amacıyla türler arası uyum bilgilendirmesi yapılmaktadır.

Hayvan severlerin evcil hayvanlarına eş ararken bazı hususlarda dikkatli olmaları gerekmektedir. Öncelikle eşleştirilecek olan evcil hayvanların olgunluk ve çiftleşme döneminde olmalarına dikkat edilmelidir. Eşleştirilecek olan her iki evcil hayvanın da sağlık kontrolleri de yapılmalıdır. Bu nedenle evcil hayvanlar çiftleştirilmeden önce veteriner tarafından gerekli sağlık kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Evcil hayvanlarının aşılarının eksiksiz olmasına özen gösterilmelidir.

Evcil hayvan yavrularının özel bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle hayvan severlerin yavrulara gerekli özeni göstermelerini sağlayacak mevcut durumlarının olması gerekmektedir. Hayvan severlerin evcil hayvanlarına eş ararken dikkat etmeleri gereken bir diğer önemli nokta ise aynı cins hayvanların çiftleştirilmesidir.  Hayvan ırklarının özellikleri genler aracılığı ile aktarıldığı için aynı türler arasında çiftleştirme yapılmasına dikkat edilmelidir.

İlanlarda; hayvan türüne ait cins, cinsiyet, ağırlık, sağlık durumu, aşıları ile ilgili bilgiler de yer almaktadır. Hayvan severler diledikleri özelliklere sahip olan hayvan türlerinden biriyle evcil hayvanını eşleştirebilmektedir.

Evciilan.com evcil hayvanlarına eş bulan hayvan severlere şehirlerarası teslimat imkânı sunmaktadır. Hayvan severler dilerlerse elden de teslim alabilmektedirler. Sitede evcil hayvanını eşleştirme amacı ile yayınlanan ilanlara ait haritada konum bilgisi de verilmektedir. Daha önce evcil hayvanını eşleştirmiş kişiler ile ilgili yorumlar da evcililan.com internet sayfasından takip edilebilir. Dilerseniz sizler de ilan veren kişi ile ilgili yorum yaparak diğer hayvan severlerin fikir edinmesine yardımcı olabilirsiniz.