Close nav
close
SON EKLENEN İLANLAR
 FULL ÜRETİM ŞECERELİ SCOTİSH FOLD Longhair dişi
FULL ÜRETİM ŞECERELİ SCOTİSH FO...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
0 kulak scottish fold
0 kulak scottish fold
Sahiplendirme
ilan detay
ADANA SEYHAN GÜRSELPAŞA KIYIBOYU SCOTTİSH FOLD SHORTHAİR ERKEK YAVRU
ADANA SEYHAN GÜRSELPAŞA KIYIBOYU...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
TÜRÜNÜN EN GÜZELİ SCOTTISH FOLD BLUE POINT
TÜRÜNÜN EN GÜZELİ SCOTTISH FOLD ...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
TOP KAFA SILVER SCOTTISH FOLD
TOP KAFA SILVER SCOTTISH FOLD
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
SARI ÇİZGİLİ SCOTTISHFOLD
SARI ÇİZGİLİ SCOTTISHFOLD
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
PRENSES SILVER NS1133 SCOTTISHFOLD LONGHAIR
PRENSES SILVER NS1133 SCOTTISHFO...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
PAMUK TÜYLÜ BLUE POINT SCOTTISHFOLD
PAMUK TÜYLÜ BLUE POINT SCOTTISHF...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
NADİR BULUNAN SILVER SCOTTISHFOLD LONGHAIR
NADİR BULUNAN SILVER SCOTTISHFOL...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
MÜKEMMEL GRİ SCOTTISHFOLD
MÜKEMMEL GRİ SCOTTISHFOLD
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
KULAKSIZ GRİ SCOTTISHFOLD
KULAKSIZ GRİ SCOTTISHFOLD
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
İNCİ TANEMİZ SILVER NS1133 SCOTTISHFOLD LONGHAIR
İNCİ TANEMİZ SILVER NS1133 SCOTT...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
GÜZELLİK ABİDESİ SILVER NS24 SCOTTISHFOLD
GÜZELLİK ABİDESİ SILVER NS24 SCO...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
EŞSİZ KALİTEDE GRİ SCOTTISH FOLD
EŞSİZ KALİTEDE GRİ SCOTTISH FOLD...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
BEYAZ YUMAK SCOTTISHFOLD LONGHAIR
BEYAZ YUMAK SCOTTISHFOLD LONGHAI...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
ASİL SOYDAN SILVER SCOTTISH FOLD
ASİL SOYDAN SILVER SCOTTISH FOLD...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
A SINIFI BEYAZ SILVER SCOTTISHFOLD
A SINIFI BEYAZ SILVER SCOTTISHFO...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Scotish fold erkek
Scotish fold erkek
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Scottish Fold

Scottish Fold İlanları Hakkında Tüm Merak Edilenler

Evcililan.com Scottish Fold İlanları evcil hayvan sahibi olmak isteyen hayvan severler tarafından incelenmektedir. Scottish Fold kulaklarının başının önüne doğru katlanmasına neden olan doğal bir mutasyona sahip evcil kedi türüdür. İskoç kıvrımlara sahip olan Scottish Fold kedileri çeşitli renk ve desenlere sahiptir ve sevecen, uysal doğalarıyla bilinmektedir.

Scottish Fold almayı düşünüyorsanız, araştırma yaparak size sağlıklı ve uyumlu bir yavru kedi sağlayabilecek saygın bir yetiştirici bulmanız önemlidir. Evcililan.com sitesi tamda bu noktada evcil Scottish Fold kedi arayan hayvan severler için aradığı türde ve özellikte evcil hayvanları bulmalarını kolaylaştırmak amacıyla hizmet vermektedir. Sahip olduğu evcil hayvan çeşitliliği ve Türkiye’nin birçok bölgesinde erişim imkânı sunması sebebiyle evcililan.com sitesi ön plana çıkmaktadır.

Evcililan.com sitesinde yer alan erkek Scottish Fold kediler yetişkin olduktan sonraki ağırlığı 4 ile 6 kilogram arasında değişmektedir.

Sevilen bir evcil hayvan türü olan Scottish Fold orta boy kedi ırkları arasında yer almaktadır. Scottish Fold cinsi kediler tüyleri kısa olmasına rağmen Scottish Long kedi cinslerinin tüyleri uzundur. Evcililan.com sitesinde bulunan Scottish Fold kediler genellikle tekir, krem rengi duman rengi ve portakal rengi ile beyaz renklere sahiptir. Scotttish Fold kediler uyumlu karakteristik özellikleriyle en çok tercih edilen evcil hayvanlar arasında yer almaktadır. Scottish Fold kedileri bakımı çok zor olmamakla beraber kulaklarının düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmesi olası bir enfeksiyonun önüne geçecektir.

Scottish fold kedilere dair her türlü bilgiye www.evcililan.com adresine tıklayarak erişmek mümkündür. Evcililan.com internet sayfasında arama yaptığınız özelliklere yönelik özel aramalar gerçekleştirmek mümkündür. Evcil hayvan çeşitliliği hayvan sahiplenmek isteyen kişilerin bulundukları bölgeye yönelik yapılan evcil hayvan teslimatları evcililan.com sitesini öne çıkaran özellikler arasında yer almaktadır.

Evcililan.com sitesinde yer alan Scottish fold ilan çeşitleri sayesinde birçok hayvan sever evlerinde beslemeye karar verdikleri hayvanlara kavuşma fırsatı bulmaktadır. Scottish Fold cins kedilerin bakımı çok zor değildir. Yalnızca kulaklarının enfeksiyona karşı korunması gerekmektedir. Çok özel kediler olması nedeniyle kaliteli ürünlerle beslenmeleri gerekmektedir. Su ve deterjanla arası hiç iyi olmayan bu kedi cinsi çok gerekmedikçe yıkanmamalıdır. Yıkamak gerekli ise ılık su ile yıkamak ve kulaklarını çok iyi korumak gerekir. Sonrasında ise yumuşak ve emici bir havlu ile kurulamak evcil hayvanınızın sağlığı için çok önemlidir.

Scottish Fold ırkının ilanları evcililan.com sitesinde sıkça yer almaktadır. Bu ilanlar, ırkın özellikleri, sağlık kullanım ve veri seti içerir.

Ayrıca evcililan.com sitesinde yer alan ilanlarda Scottish Fold ırkının sahip olacağı tüylerin bakımı ve diş sağlığı gibi konular da anlatılmaktadır. Scottish Fold bakımı, diğer kedi ırklarına göre daha fazla zaman ve özen gerektirir. Bu nedenle, Scottish Fold ırkını sahiplenmek isteyenlerin, bu ırkın bakımı hakkında yeterli bilgiye sahip olmaları gerekir.