Close nav
close
SON EKLENEN İLANLAR
Orjinal Irk Saf Kan Gri British Shorthair
Orjinal Irk Saf Kan Gri British ...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Bal Kedimiz NY11 British Shorthair
Bal Kedimiz NY11 British Shortha...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Zümrüt Yeşili Lynx British Shorthair
Zümrüt Yeşili Lynx British Short...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Mavi Boncuk Lynx Point British Shorthair
Mavi Boncuk Lynx Point British S...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Küt Kafalı Yavrumuz Gri British Shorthair
Küt Kafalı Yavrumuz Gri British ...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Yuvarlak Kafa Gri British Shorthair
Yuvarlak Kafa Gri British Shorth...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Yusyuvarlak Kafa Gri British Shorthair
Yusyuvarlak Kafa Gri British Sho...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Topaç Kafa Gri British Shorthair
Topaç Kafa Gri British Shorthair...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Top Kafa Lilac Scottish Fold
Top Kafa Lilac Scottish Fold
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Şahane Gold Rengi British Shorthair
Şahane Gold Rengi British Shorth...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Sütlü Kahvemiz Lilac British Shorthair
Sütlü Kahvemiz Lilac British Sho...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Muhteşem Tonda Silver British Shorthair
Muhteşem Tonda Silver British Sh...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
İnci Tanemiz Golden NY11 British Shorthair
İnci Tanemiz Golden NY11 British...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Cam Gözlü NS1133 British Shorthair
Cam Gözlü NS1133 British Shortha...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Altın Sarısı Golden NY11 British Shorthair
Altın Sarısı Golden NY11 British...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
A Kalite Black Golden British Shorthair
A Kalite Black Golden British Sh...
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Orjinal Lilac British Shorthair
Orjinal Lilac British Shorthair
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
Masmavi NS1133 British Shorthair
Masmavi NS1133 British Shorthair
GÖRÜŞÜLÜR
ilan detay
British Shorthair

Shorthair İlanları Hakkında Tüm Merak Edilenler

Shorthair ilanları kısa tüylü kedi ve köpekleri sahiplenme amacında olan hayvan severlerin  incelemesi için evcililan.com sitesinde yayınlanan ilanlardır. Bu ilanlar genellikle köpek sahiplenmek isteyen kişiler tarafından incelenir ve ilgilenilen köpeklerin sahipleriyle iletişim kurulması yoluyla süreç ilerlemektedir.

Shorthair ilanları köpeklerin çeşitli özellikleri ve sahip oldukları belgelere ait bilgileri içerir. Bu bilgiler arasında köpek türü, yaşı, cinsiyeti, sağlık durumu, aşı durumu, eğitim durumu gibi özellikler yer almaktadır. Ayrıca ilanların içeriğinde köpeklerin fotoğrafları ve sahiplenme koşulları da yer almaktadır.

Shorthair satın almak ya da sahiplenmek isteyen hayvan dostlarının sıkça başvurduğu ilanlar arasında www.evcililian.com sitesinde yayınlanan ilanlar yer almaktadır. Eğer siz de kısa tüylü bir köpek sahiplenmek istiyorsanız evcililan.com sitesinden köpek ilanlarını inceleyebilir ve ilgilendiğiniz shorthair köpek çeşidinin sahibiyle iletişim kurarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Shorthair kısa tüyü olan kedi cinsini de ifade etmektedir. Shorthair cinsi kedilerin tüyleri genellikle düz ve kısa olmaktadır.  Shorthair kedi türünün tüy bakımı diğer kedi türlerine göre daha kolaydır.

Shorthair cinsi kedilerin tüyleri kısa olduğu için bakımları daha kolaydır. Sık taranmasına gerek kalmaz. Tüylerinin kısa olması tüy dökülmesini azaltmaktadır. Shorthair cinsi kediler genellikle aktif ve enerjik hayvanlardır. Shorthair cinsi kedilerin yüzleri kare şeklindedir ve bu kedilerin yüzleri, diğer kedi cinslerine göre daha küçüktür. Shorthair cinsi kediler evlerde yaşayan evcil hayvan olarak popülerdir. Bu tür kediler en çok oyun çağındaki çocuklar tarafından tercih edilmektedir.

Shorthair kedilerin en önemli ve bilinen özelliği genellikle oyun oynayan, enerjik hayvanlar olmalarıdır. En çok tercih edilen shorthair kedi cinsi British Shorthair’dir. Sakin ve sevimli yapısı ile arkadaş canlısı olması yetişkinler kadar çocuklar tarafından da çok sevilme nedenidir. Ayrıca istenilen özelliklere sahip birden fazla ilan anında listelenebilir.

Evcililan Shorthair ilanları evcil hayvan olarak Shorthair tercih eden kişiler tarafından sıkça başvurulan ilanlar olarak dikkat çekmektedir. Sitenin çok tercih edilme nedenlerinden biri de sitenin pratik erişim kolaylığına sahip olmasıdır. Güvenilir siteye girildiğinde istediğiniz evcil hayvanın özelliklerini ve hangi il için olduğu bilgisi yazılmalıdır. Evcililan.com sitesine üye olunduğu takdir de ilan verilebilmektedir. Kısa tüylü köpeklerin çok enerjik olmaları nedeniyle genellikle polis köpeği ve koruma köpeği olarak kullanılmaktadır.

Kısa tüylü köpekler arasında en çok bilinen ve tercih edilenler arasında Bulldog, Boxer, Bull Terrier, Poodle, Pekingese, Shih Tzu gibi köpekler bulunmaktadır. Kısa tüylü köpeklerin diğer özelliklerini bağlı oldukları cinsleri belirlemektedir. Kısa tüylü kedi ve köpek edinmek isteyen hayvan dostları evcililan.com sitesinden sadece aradıkları evcil hayvanı bulmakla kalmazlar. Satın aldıkları ya da sahiplendikleri hayvanın ihtiyacı olan her türlü eşya ve besin maddesini evcililian.com adresinden temin edebilirler.

British İlanları Hakkında Tüm Merak Edilenler

British ilanları hayvan severler tarafından bu cinsten olan kedi ve köpeklerin satın alınma ya da sahiplenme durumlarında incelenmektedir. Evcil hayvan sahiplenmek isteyenlerle evcil evcil hayvanlarını vermek isteyen kişilerin buluştuğu ortak platform olarak evcililan.com hayvan dostlarının karşısına çıkmaktadır.

Hayvan severlerin buluştuğu ortak bir evcil hayvan platformu olan www.evcililan.com sitesi evcil hayvan ilanlarında British cinsi evcil hayvan ilanlarını da bulmak mümkündür. British cinsi kediler, düz yaygın, güçlü yapılı, orta boy ve orta ağırlıkta bir kedi ırkıdır. Bu kediler genellikle yumuşak, rahat ve normal bir karaktere sahip olurlar ve evde çok rahat hissederler. Aynı zamanda iyi bir evcil hayvan olmaları nedeniyle, genellikle çocuklarla ve diğer evcil hayvanlarla iyi anlaşırlar.

British kedilerinin tüyleri genellikle kısa ve kalındır. Bu nedenle çok az tarama gerektirir. British kedilerinin çoğu açık gri, siyah veya kahverengi renklerde olurlar, ancak diğer renkler de mevcuttur. British cinsi kedilerin herkes tarafından sevilen en önemli özelliği sadık, sevecen ve uysal olmalarıdır. Evlerinde evcil hayvan beslemek isteyen hayvan severler British cinsi hayvanların bu özelliklerinden çok etkilenmektedir. British shorthair cinsi kedi Mısır kökenli olmasına rağmen İngiltere’ye özgü olarak bilinmektedir.

Çok güçlü bir bağışıklık sistemi olduğu bilinen British cinsi evcil hayvanlar bu nedenle çok kolay hastalanmazlar. Tüyleri kısa olmasına rağmen yoğun bir tüy dökülme durumu vardır. Tüy dökümü eğilimleri özellikle bahar aylarında çok fazla olur. İri yapılı ve sevimli bir evcil hayvan olan British aynı zamanda son derece dayanıklı bir bünyeye sahiptir. Özellikle çocuklar tarafından en çok sevilen evcil hayvan türüdür.

vcililan British ilanları sayesinde birçok hayvan sever British cinsi evcil hayvanına kavuşmaktadır. Evcililan.com sitesi üzerinden kayıt yaparak girdiğinizde sadece ilan bakmakla kalmayıp ilan verme hakkına da sahip oluyorsunuz. Birçok hayvan sever tarafından ziyaret edilen site evcil hayvan satmak isteyenler ile evcil hayvan sahibi olmak isteyenleri aynı platformda buluşturmaktadır. Bu ise yaşanabilecek gereksiz zaman kaybı ve karmaşaya engel olmaktadır.

Evcil hayvan sahibi olmak isteyen kişiler siteyi ziyaret ederek istedikleri evcil hayvanın özelliklerini yazdıklarında istedikleri evcil hayvanlara erişim kolay ve hızlı olmaktadır. Evcililan.com sitesinde evcil hayvanın özellikleri, bakım şekli gibi konular hakkında bilgiler verilmektedir. İlanlarda tarafların iletişim numaralarına ulaşması belirli kurallar çerçevesinde mümkün olmaktadır.

Edindiğiniz evcil hayvanın bütün ihtiyaçlarını da kolay ve güvenilir bir şekilde evcililan.com sitesinden temin edebilirsiniz. British cinsi evcil hayvanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamak için yapılan bakımlar çok önemlidir. British cinsi ev hayvanları bakımında mama seçimi çok önemlidir. Mama seçiminde bir veterinerden destek almak son derece faydalı olacaktır. Cinsi ne olursa olsun evcil hayvanlar düzenli bakım ve veteriner kontrolünden geçmeleri önemlidir.